لذت بردن از بچه داری

آموزش بچه دار شدن پسر دوقلو با عکس و لذت بردن از بچه داری

آموزش بچه دار شدن پسر دوقلو
آموزش بچه دار شدن پسر دوقلو

آموزش بچه دار شدن پسر و دختر (لذت بچه داری)

تابحال خیال میشد فرزندان مانعی در برابر آزادی والدین هستند و زندگی را از شیرینی می اندازند، پس از فرزنددار شدن جلوه های تازه ای از لذت های زندگی را درک کرده اند که تا پیش از آن حتی تصوری هم از آن نداشته اند. ( با مجله اینترنتی پاپلی همراه باشد )

داشتن فرزند چه لذت هایی دارد

بچه داشتن چه تجربه های جدیدی به پدرها و مادرها می افزاید؟

آیا بچه داشتن می تواند در رشد پدرها و مادرها موثر باشد؟

آیا چند مورد زیرکافی نیست برای شیرین تر شدن زندگی بعد از بچه دار شدن؟

یادآوری دوران کودکی : چنانکه یک نویسنده بزرگ گفته، «ما فکر می کردیم بالغ و بزرگ شده ایم، در حالی که کودکانی با جثه بزرگ تر هستیم.» وقتی فرزندتان در کنار شما اولین قدم هایش را برمی دارد و اولین نقاشی هایش را می کشد، وقتی تکلیف های مدرسه اش را انجام می دهد، می توانید کودکی خودتان را به یاد بیاورید و به آنچه در آن روزها می خواسته اید فکر کنید. چیزی زیباتر از مرور رویاهای کودکی هم هست؟

لذت بی نهایت جشنها : هر روز قد کشیدن فرزندان، تقویمی تازه خلق می کند، جشنی جدید به پا می کند و شادی از پی شادی می آفریند و پدرو مادر را شادتر می کند. پختن کیک تولد، آماده کردن اتاق کودک برای جشنها وحتی عیدی دادن به فرزندان، پر از لذت پدری و مادری است.

حتما مطالعه کنید  اوج لذت زن و مرد

عشق صاف و خالص : وارد شدن فرزند به زندگی زن و شوهر، به طور طبیعی موجب می شود احساس مهربانی و علاقه آنها به هم بیشتر شود و وابستگی بیشتری به یکدیگر پیدا کنند.

مجله اینترنتی پاپلی

وقت شناسی : ورود فرزند به زندگی این استعداد را دارد که حتی پدر و مادرهای بی نظم را هم به موجوداتی وقت شناس، منظم و خوش قول تبدیل کند. زن وقتی می داند که فرزندش هرسه ساعت یک بار باید غذا بخورد، به طور طبیعی یاد می گیرد که زمان را مدیریت کند. مرد میداند که در باید کارهایش را در دوساعتی که فرزندش به خواب رفته انجام بدهد، وگرنه وقتی بیدارشد، نمی تواند کاری بکند.

پدربزرگ یا مادربزرگ شوید : بسیاری از ما دوست داریم روزگاری پدربزرگ یا مادربزرگ شویم و تجربه شیرین داشتن نوه ها را بچشیم. اما همه ما می دانیم که پدربزرگ شدن بدون پدر شدن غیرممکن است. فراموش نکنید که مادر بزرگ شدن هم بدون مادر شدن غیرممکن است. پس عجله کنید!

معلم های کوچک : روانشناسان می گویند فرزندان به ما کمک میکنند بر بسیاری از خصلتهای نادرست مان غلبه کنیم و روز بروز کامل تر شویم آنها می توانند بهترین مشاور و معلم برای پدر و مادرها باشند.

پیش از فرزندآوری

آیا می توانیم یک روز صبح از خواب بیدار شویم و تصمیم بگیریم بچه دار شویم؟ 

آیا لازم نیست تغییراتی در روحیات و کارها و رفتارهایمان بدهیم؟

آیا برای اینکه پدر و مادر بهتری باشیم، لازم نیست انسان بهتری باشیم؟

تصمیمات قبل فرزندآوری

توبه از گناهان گذشته : از خداوند متعال بخواهید که گناهان گذشته شما را ببخشید و یاریتان کند تا گناه نکنید. از خدا بخواهید آثار گناهان گذشته برنسل آینده را پاک کند.

ترک گناهان : انجام واجبات و ترک محرمات، با آنکه چند کلمه بیشتر نیست، اما تمام آن چیزی است که برای بهتر زندگی کردن لازم است. تلاش کنید با واجبات و محرمات آشنا شوید و آنها را آنچنان که لازم است انجام دهید. همانطور که مراقبت از خانواده برعهده زن و مرد است، مراقبت از فضای روحانی و معنوی خانواده هم مسئولیتی است که زن و مرد باید آن را انجام دهند.

حتما مطالعه کنید  درمان سوختگی کودکان و بزرگسالان

انجام مستحبات با شوق : امام علی علیه السلام می فرماید: «کار اندکی که ادامه پیدا کند، بهتر از کار زیادی است که خستگی به بار آورد.» شرط اصلی در انجام اعمال مستحبی، نشاط و شوق است. سعی کنید هر اندازه که دوست دارید، اعمال مستحبی به جای بیاورید و اگرزن هستید، در دوران بارداری آنها را انجام دهید.

نماز و عبادات : نماز اول وقت را هیچ گاه فراموش نکنید و آن را عقب نیندازید. اگر اوایل بارداری، با ماه مبارک رمضان مصادف شد، حتما دقت بیشتری در روزه داری خود به کار ببنديد.

پایان مطلب

عناوین : آموزش بچه دار شدن پسر دوقلو با عکس و لذت بردن از بچه داری

مجله اینترنتی پاپلی بخش دوران بارداری

مطالب مرتبط:

قرص ضد بارداری ld – چسب ضد بارداری + عکس

کاندوم زنانه – مزیت و معایب استفاده از کاندوم زنانه

فرزندآوری و بهترین زمان آن در طول هفته 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن