عشق بازی زوجین در دوران عقد

روشهاي نزديكي در دوران عقد با عکس ، عشق بازی بین زوجین

۴۸ عدد کاندوم ۵۰ تومن

۰۹۳۹۲۰۹۱۶۰۰

هر مدل کاندومی که شما بخواهید

ارتباط زوجین در دوران عقد
ارتباط زوجین در دوران عقد

ارتباط زوجین در دوران عقد

برای ایجاد نزدیکی و درک ویژگی های شخصیتی زوجین بهترین روش آن است که در طول این مدت زمان بیشتری را با هم سپری کنند و هرچه طول مدت نامزدی ارتباط زوجین بیشتر باشد آگاهی و شناخت آنان از خصوصیات یکدیگر بیشتر می شود

و این امر به ایجاد سلامت روانی برای شروع یک زندگی و مستقل موثر است ارتباط تنگاتنگ زوجین باید براساس معیارهای اخلاقی و عرفی بوده تا کدورتی بین خانواده ها ایجاد نکند و سببی نگردد که کانون خانواده دچار بحران شود. 

رابطه ی عمیق عاطفی نقش موثری را در هم اندیشی و تشابه فکری در ارتباط زوجین در دوران عقد ایجاد می کند و ساختار آینده را شکل می دهد. از این رو ضروریست تا زوجین بطور موثر در این دوره با هم ارتباط نزدیک داشته باشند.

عشق بازی بین زوجین

عشق تنها خورشید کهکشان وجود است که برای همیشه گرمی بخش زندگی خواهد بود.عشق بازی بین زوجین نیروی حیات بخش آفرینش است. لذا وقتی آن را به دیگری بویژه همسر خود نثار میکنیم او را حیاتی دوباره می بخشیم و شیدایی و دلباختگی او را نسبت به خود پایا تر و ماندگارتر می کنیم.

در حالی که عشق حرارت بخش دلهای آدمی است و زندگی بدون آن ممکن نخواهد بود اغلب انسانها خود را به زحمت انداخته و در پی یافتن آن در کتابها سردرگم اند غافل از این که عشق تنها در نگاه ظریف و تبسم سحرآمیز متجلی است و با جمله ی “دوستت دارم” تکمیل می شود.

برای اثبات این مدعا نیازی به براهین عقلی و شهود معنوی نیست. کافی است آن را با کمترین هزینه که در اختیار دارید آزمایش کنید آنگاه به صحت و سقم مطالب ما پی می برید.

در ادامه بحث به روشهاي نزديكي در دوران عقد با عکس میپردازیم.

صداقت بین زن و شوهر
صداقت بین زن و شوهر

صداقت بین زن و شوهر

صداقت بین زن و شوهر و راستی از ملازمه های جدایی ناپذیر زندگی مشترکند که لذت زندگی مشترک در آن نهفته است. شما همه را می توانید فریب دهید اما هرگز نمی توانید خود را بفریبید و همسر جزیی از شماست. اگر با او روراست نباشید و بنای زندگی را از آغاز بر دوز و کلک همراه سازید بزودی رسوا خواهید شد و این رسوایی بلای جانتان میشود.

زیرا شما دیگر روی آسایش و آرامش را در زندگی نخواهید دید. کافی است یکی از شما مبنای زندگی را بر این اصل بگذارد که هر که دیگری می گوید دروغ است و قصد خدعه و نیرنگ در اوست آنگاه اعتماد خود را از دیگری سلب می کند و حلقه ی ظریفی از گرد نفرت سراسر زندگی اش را می پوشاند. صداقت و راستی همراهی و همدلی را عمیق تر می کند و عطوفت و مهربانی را در زندگی پدید می آورد.

توقع زوجين

برای آن که به آرامش نسبی برسید و به خاطر هر مسئله ی ناچیز درگیر فشارهای عصبی و نارحتی روحی نگردید بهترین روش آن است که توقع تان را از هستی ساقط کنید. توقع از هر کسی حتی همسر آدمی ناشی از وجود نگرش متکبرانه است که همه را برده ی حلقه به گوش خود پنداشته و منتظریم تا همه در مقابل خواسته های ما (که منطقی و که و غیر منطقی) تمکین نموده و ملایمت و ملاطفت به خرج دهند.

وجود همسر برای این نیست تا فرمانبری کرده تا هر که را که ما نیاز داریم برآورده سازد.

فلسفه ی وجودی همسر آن چنان که در اسلام آمده است فقط به جهت این است تا از فیض وجودی او آمیزش و همزیستی میسر گردد تا راه رسیدن به کمال گشوده شود. این که همسران خود را تنها وقف برآورده کردن نیاز یکدیگر کنند و از اصل هدف ازدواج باز مانند بیانگر وجود توقع بیش از اندازه در خانواده است.

رعایت حقوق زوجین

نادیده انگاشتن حقوق همسر جفای بزرگی است که اغلب از سوی مردها و در لوای روابط دوستانه اتفاق می افتد. هیچ شکی نیست که زن و مرد یک روح در دو جسمند لیکن حقوق هر یک از آنان باید محفوظ و از هر نوع تعرضی مصون بماند.

و این که رابطه ی شما با همسرتان عاشقانه شده است دلیل موجهی برای لگدمال کردن حقوق همسرتان نمی شود. دادن وعده های توخالی و عمل نکردن به آن به هر شکل ممکن ولو این که طرف مقابل همسر آدمی باشد خیانت بزرگی است که و بواسطهی عدم رعایت حقوق انسانی شکل می گیرد.

وقتی آدمی در ادای حق دیگران نهایت سعی خود را به کار می گیرد تا به حیثیت اجتماعی او لطمه وارد نباید آیا رابطه ی خود با همسرش را جدای از رابطه ی انسانی و اجتماعی می پندارد.

مشورت زوجین

به تعبیر امیرالمومنین علی (ع) “زن بسان گل است” لذا مرد باید اندیشه ای اتخاذ کند که با گل چگونه رفتار کند. شاید در طبیعت کمتر موجودی را بتوان یافت که به اندازه ی یک گل نیاز به مراقبت و مواظبت داشته باشد.

از تعبیر آن امام همام چنین استنباط می شود که باید از زن همچون گل با لطافت و نرمی مراقبت و محافظت نمود تا در نتیجه ی رفتار ما ریشه و ساقه هایش پژمرده و افسرده نگردد که بستان زندگی با وجود گلهای پژمرده و افسرده معنا ندارد.

باغبان زندگی (مرد) باید رفتار و کرداری برگزیند تا شایسته و بایسته ی اندام لطیف گل (زن) باشد بدین منظور و به دلیل این که هیچ شخصی عیب کار خود را نمی بیند و هر آنکه که انجام می دهد می پندارد که همان صحیح است

پیشنهاد می گردد تا برای جلوگیری از کدورتها و کینه ها که منجر به سردی روابط زوجین میگردد هر از گاهی زن و شوهر در کنار هم نشسته و صمیمانه به بررسی روابط فیمابین پرداخته و با نقد و بررسی آنکه گذشت و آنکه در پیش است با خلوص نیت در جهت رفع ابهامات موجود گام بردارند.

حتما مطالعه کنید  دوران پریود و روزهای قاعدگی

سطح تحصیلات در ازدواج

سطح تحصیلات در ازدواج از مهم ترین نکاتی است که شخصی میگوید هر که سطح سواد آدمی و به موازات آن درک و شعور انسان نیست به هستی بالاتر رود نگاه او نسبت به زندگی و نگرش وی برای چگونه زیستن دستخوش تغییرات شگرف می شود. کسی که با علم و آگاهی پای در عرصه زندگی می گذارد مطمئنا توان او برای غلبه بر آنکه که مانع از رسیدن به کامپیوتر روایی و سعادتمندی می شود بیشتر از کسی است که چنین سلاح گرانبهایی و در اختیار ندارد.

در کنار آمدن با فردی که فاقد ویژگیهای علمی است بسیار سخت تر از افراد دانا و فهیم است.

در زندگی مشترک نیز این امر کاملا صادق است. وقتی زوجین از سطح سواد پایینتری برخوردار باشند همدلی و همفکری آنان مشکلتر به نظر میرسد زیرا اصل دانایی و خردورزی که منجر به اعتلای سطح زندگی انسان می گردد بی شک مرهون تحصیلات است که اجتناب ناپذیر به نظر می آید.

اهمیت زیبایی زن برای مرد
اهمیت زیبایی زن برای مرد

خوش خلقی زوجین

سطح تحصیلات در ازدواج همیشه کافی نیست بلکه لبخند سحرآمیز ترین هدیه ای است که زوجین نثار هم می کنند.

لبخند گرانبهاترین و موثرترین موهبت خدادادی است که برای بقای زندگی به انسانها ارزانی شده است. کافی است به هنگام برافروختگی و خشم چهره ی خود را در آیینه ببینید. در آن به زمان چنان وحشتناک می شوید که احساس می کنید از هیبت انسانی خارج شده اید اما با یک تبسم زیبا به افق های دور دست جمال و عظمت رهنمون خواهید شد.

شما فکر می کنید که معجزه چگونه در زندگی تان پدید می آید؟

وقتی شبانه روز خود را به زحمت انداخته تا با دست پر به خانه ی تان برسید فکر می کنید اتفاقی می افتد؟ خیر. تنها زمانی معجزه در زندگی پدید می آید که بر گوشه ی لبانتان لبخندی سحر آمیز نقش بسته باشد. لبخند گویای حس انساندوستی در وجود آدمی است که تنها انسانهای خودخواه از نثار آن عاجز اند.

حتما مطالعه کنید  قرص درمان زود انزالی مرد و زن

اهمیت زیبایی زن برای مرد

آراستگی رخوت و سستی را از زندگی می زداید و جمال و زیبایی را در زندگی پدید می آورد.

همسری که همیشه ایام خود را را به زیب و زیور می آراید تا موجب رضایتمندی همسر را فراهم آورد بی شک در جذب آن موثر است و در رسیدن به هدف موفق تر. زیرا آراستگی تنها دامی است که همیشه طعمه ی خود را بدون دردسر مفتون دلربایی خود می کند.

لطافت و ظرافت خاصی” که با خود آرایی به دست می آید نیروی است که همه چیز را به مغلوب میکند لذا ضروریست تا زوجین با نگاه واقع بینانه و به واسطه ی این مهم به کشش و جاذبه های رفتاری خود کمک کرده تا نفوذشان در دیگری موثرتر گردد.

زیرا اگر نتوان به هر طریق ممکن دل همسر را به دست آورد امکان آن فراهم است تا او را مقهور زیبایی و جمال خود نمود. متاسفانه با توجه به تاکیدی که از این امر ( اهمیت زیبایی زن برای مرد )شده است هنوز هم بسیاری از زوجین از این اهرم مهم در جلب خاطر یکدیگر کمتر سود می جویند.

همسران بجای آنکه از وجاهت صورت و زیبایی اندام خود به نفع هم بهره مند شوند از آن به عنوان نیرویی برای جلب خاطر دیگران سود میجویند به گونه ایی که از قدر و قیمت این هدیه گرانبها میکاهند .

پایان مطلب

عناوین : روشهاي نزديكي در دوران عقد با عکس ، عشق بازی بین زوجین ، صداقت بین زن و شوهر ، سطح تحصیلات در ازدواج ، اهمیت زیبایی زن برای مرد

مجله اینترنتی پاپلی بخش همسرداری موفق

مطالب مرتبط:

حتما مطالعه کنید  از مرگ رابطه جنسی جلوگیری کنید

خیانت زن به مرد و مهریه در این صورت به عهده کیست+عکس 

رفتارهای پرخطر چیست – ۴ مورد گناه و انحراف جنسی را بشناسید+عکس

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن