مردان چه نوع واژنی را دوست دارند؟

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی ، مردان چه واژنی را دوست دارند؟

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی
انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی

در این مطلب از مجله اینترنتی پاپلی درباره اینکه مردان چه انتظاراتی از زنان در روابط زناشویی دارند را میخوانید، همچنین اگر مایل هستید برای درک بهتر این مطلب و مشاهده عکسهای بیشتر مطلب مشاوره ازدواج مرد و زن را حتما ببینید.

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی

مردانی که با بدن زنها آشنا نیستند

نقاط حساس تن زنان را نمی شناسند و لطافت بدن همسرشان را به رسمیت نشناخته اند.

مردانی که با پستان های زنشان خشن رفتار می کنند

خشن نباشید، آمیزش جنسی جای خشونت به خرج دادن نیست مخصوصا درباره اعضایی مانند پستان یا واژن که بسیار بسیار حساسند. از همسرتان بپرسید که دوست دارد چطور پستان هایش را بمالید، چطور نوازشش کنید و چطور به او عشق بورزید.

مردان که آمیزش کثیف دوست دارند چه واژنی را دوست دارند؟

برخی از مردان، شاید در نتیجه فیلم های پورنوگرافی که دیده اند، دوست دارند منی شان را روی بدن زن بریزند، شکلات به بدن زنان بمالند و کارهایی از این دست. سعی کنید کاری نکنید که حال همسرتان را به هم بزند.

مردانی که به بهداشت شخصی شان اهمیت نمی دهند

بوی بد دهان، بوی عرق بدن، ناخن های کثیف، پاهای کثیف و جوراب های بدبو، همگی می توانند زنان را به رابطه جنسی بدبین کنند. پس بهداشت شخصی نقش مهمی در بهتر شدن آمیزش دارد.

مردهایی که بیش از اندازه به قیافه همسرشان دقت میکنند

طبیعی است که زیبایی زن برای مرد مهم باشد، کاملا طبیعی است، اما توجه بیش از اندازه به ظاهر، قیافه و سرو وضع همسرتان باعث می شود فکر کند به خود او توجه نمیکنید و او را تنها برای تن و بدنش می خواهید و همین تصور ممکن است او را از آمیزش جنسی منزجر کند.

مردان چه واژنی را دوست دارند؟
مردان چه واژنی را دوست دارند؟

مردان چه واژنی را دوست دارند؟

مردانی که فقط به ارگاسم اهمیت می دهند

تنها ارگاسم نیست که رضایت از رابطه جنسی و آمیزش جنسی را فراهم می کند. پس اگر شما هم از آن دسته مردانی هستید که در حین آمیزش جنسی فقط از همسرتان می پرسید که ارضا شده یا نه، ممکن است بعد از چند وقت با بی میلی و سرد مزاجی زنتان مواجه شوید.

در اهمیت ارگاسم جسمی و بدنی هیچ شکی نیست، اما این همه چیز نیست. به او توجه کنید، عشق ورزی کنید، عشق بازی کنید و یاری اش کنید که به ارگاسم برسد.

مردانی که همسرشان را مجبور به عشق بازی و آمیزش جنسی می کنند

همه چیز باید با رضایت باشد تا منجربه لذت و رضایت و آرامش دوجانبه و پایدار باشد. آمیزش جنسی اجباری وبی رضایت دوجانبه شاید لذتی مقطعی داشته باشد، اما هیچ گاه به رضایتی پایدار و عمیق منتهی نمی شود.

مردان چه اندامی را دوست دارند

مردانی که بیش از حدنگران توانایی جنسی خود هستند

اگر مدام در این فکرید که دچار زودانزالی هستید، اگر دائما فکر می کنید آلت تان کوچکتر از آن چیزی است که می خواهید، اگر از اینکه بیش از ۱۰ دقیقه نمی توانید آمیزش و دخول داشته باشید نگرانید، کاملا مستعد سرد مزاج کردن همسرتان هستید، احتیاط کنید.

مردانی که از فیلم ها تقلید می کنند

نه شما مردانی با توانایی های فانتزی مردان فیلم های پورنوگرافی هستید ونه همسرانتان بازیگران آن فیلم ها؛ سعی کنید در جهان واقعی باشید و آمیزش جنسی را هم بدون خیال پردازی های آزاردهنده انجام دهید.

این حرف البته مخالفت با تنوع نیست. تا جایی که می توانید در آميزشتان تنوع ایجاد کنید، اما همراه با رضایت و تلاش برای به لذت رساندن طرف مقابل.

اگر هنوز دیر نشده و همسرتان سرد مزاج و بیزار از آمیزش جنسی نشده، هر چه زودتر با خودتان کنار بیایید و برای حفظ زندگی جنسیتان هم که شده، بهتر رفتار کنید. اگر این رفتار ادامه یابد، می تواند خسارات جبران ناپذیری بر جای بگذارد.

سردمزاجی جنسی می تواند منجر به خیانت جنسی، خیانت احساسی یا خیانت فکری شود. می تواند دعوا وغرغرکردن و بهانه گیری به بار آورد. روزوشب باید جواب بدهید که چرا دیر به خانه آمدی، چرا تلفن را جواب ندادی، تا این وقت شب کجا بودی،

سرد مزاجی حتی می تواند بی میلی به زندگی مشترک، ایجاد مخاطره در زندگی مشترک و بدتر از همه اینها، می تواند منجر به طلاق شود. از همین حالا پیشگیری کنید.

پایان مطلب

عناوین : انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی ، مردان چه واژنی را دوست دارند؟

مجله اینترنتی پاپلی بخش رابطه زناشویی

مطالب مرتبط:

حتما مطالعه کنید  رابطه دختر و پسر مجرد

خواص خرما در بارداری

فرق عشق و دوست داشتن در مجازی و حقیقی دردسرساز شد+عکس

 

مردان چه نوع واژنی را دوست دارند؟
۴٫۵ (۹۰%) ۲ vote[s]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

 1. EVROSIS Technologies’s turnkey solutions: we customize our products and services to meet the exact requirements of our clients. At EVROSIS TECHNOLOGIES, our developers, engineers, and data scientists are experts in Financial Engineering, High Frequency Trading, Trading Platform & financial markets.

  Our competitive strengths: High Speed Networks Development, High Performance Computing, Deep Learning A.I., High Sharpe Ratio Trading models, and talented Quant Traders.

  You can Get custom Trading Solutions for any Exchanges/ECNs in The World or use pre-prepared Solutions and Profit from a state-of-the-Art Model. You will save Time and Money by Working with Us.

  Contact us and we will implement your needs.

  Kind regards

  Kelly Cruz
  Sales

  Website : http://bit.ly/2ZxjjUw
  Skype: support.evrosis
  E-mail : info@evrosis.com
  EVROSIS Technologies Ltd.
  ۱۳۰ Old Street, London, United Kingdom, EC1V 9BD

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن