مشاوره ازدواج مرد و زن

در مشاوره ازدواج مرد و زن به صورت آنلاین و تلفنی در مشاوره ازدواج چه می گویند

مشاوره ازدواج آنلاین و تلفنی
مشاوره ازدواج آنلاین و تلفنی

در مشاوره ازدواج چه می گویند

موضوعاتی که در این مطلب استفاده شد عبارت است از اهداف و مشاوره ازدواج ، راه های جلب محبت در زندگی، آقا داماد بخواند، عروس خانم بخواند، رابطه زناشویی، نکات مهم روابط زناشویی .

عروس و دامادهای عزیز! گل واژه های سلام تقدیمتان باد! همواره از اینکه با مجله اینترنتی پاپلی همراه هستید صمیمانه متشکریم

اکنون که به برکت این پیمان الاهی، دل هایتان به هم گره خورده و برق نشاط و امید، دیدگانتان را فرا گرفته است؛ ساعاتی را با ما باشید.می دانیم که در ورای این احساس سعادت؛ دلهره ای آزارتان می دهد:

آیا می توانیم تا آخر با هم بمانیم؟

آیا خوشبخت خواهیم شد؟ 

نکند، نتوانیم با همدیگر تفاهم پیدا کنیم؟!

نکند، در انتخابمان اشتباه کرده باشیم؟ و….

ما، به شما می گوییم که، دل خوش دارید، که سعادتتان همیشگی است؛ ان شاء الله. با مشاوره ازدواج مرد و زن به صورت آنلاین و تلفنی همراه باشید

شما، مثل دو پرنده هستید که تصمیم گرفته اید مسیری را با هم طی کنید که انتهای آن بهشتی، به نام خوشبختی است. شما دو نفر، کلبه ای را بنا کرده اید به نام عشق، که اگر بخواهید، می توانید آن را به قصری با شکوه تبدیل کنید!

پیوند زناشویی، در روابط انسان ها، از شیرین ترین پیوندهاست و خانواده، کانون امنیت، آرامش، آسایش در زندگی و داشتن همسر خوب و شایسته، یکی از نعمت های بزرگ خداوند است که به بندگان خویش عنایت می کند.

اما، متأسفانه، بسیاری از نوعروسان و تازه دامادها، از رمز و راز و راه و رسم زندگی زناشویی چندان اطلاع ندارند و پس از آغاز زندگی، گرفتار ناسازگاری، دلسردی و اختلاف می شوند؛ از این رو، لازم است، برای جوانانی که در صدد ازدواج هستند، کلاس هایی برای آموزش مسائل ازدواج برگزار شود.

اهداف ازدواج

ازدواج، یکی از نیازهای طبیعی انسان هاست که آثار و فواید مهمی دارد که به مهم ترین آنها می پردازیم:

 1. نجات از سرگردانی و بی پناهی: انسانی که ازدواج نکرده، همانند کبوتر بی آشیانه و تنهاست که با ازدواج، آشیانه، شریک زندگی، مونس محرم راز و غمخوار خویش را به دست می آورد.
 2. تکامل اجتماعی: هیچ انسانی به تنهایی کامل نیست و پیوسته برای جبران کمبودهایش تلاش می کند. جوان در پی رسیدن به استقلال فکری خود، به سوی ازدواج سوق داده میشود.
 3. ارضای غریزه جنسی: غریزه جنسی در وجود انسان، بسیار نیرومند است که در صورت قرار گرفتن در مسیر صحیح خود، موجب رشد و تعالی روحی و نشاط درونی انسان می شود.
 4. تداوم نسل: ثمره ازدواج، وجود فرزند است که باعث تحکیم خانواده و آرامش و دلگرمی زن و شوهر می شود.

راه های جلب محبت در زندگی

 1. خوشگویی: از شاخه های دیگر حسن خلق که رابطه ها را استوارتر و پیوندها را صمیمی تر می سازد، گفتار دلپذیر و شادی بخش است. متانت در سخن، و ادب در گفتار و زیبایی در کلام.
 2. توجه به همسر: یکی از نیازهای همسر توجه به اوست؛ توجهی همه جانبه؛ در خانه، مهمانی، سفر و … به ویژه در مناسبت های خاص، مثل سالگرد ازدواج، روز زن، برای همسرتان شرایط متفاوت با روزهای قبل به وجود آورید تا در زندگی تنوع لازم پدید آید و همسرتان توجه شما را احساس کند.
 3. عذرخواهی: زندگی مشترک، سرشار از فراز و نشیب است. یکی از دست اندازهای این جاده، برخوردها و تنش هایی است که بین زوجین به وجود می آید. البته این تنش ها، امری طبیعی است؛ اما، آنچه، اهمیت مسأله را بیشتر می کند، این است که چگونه می توان با این مسائل مواجه شد.
 4. عفو و گذشت: عفو و گذشت آبی هست که آتش غضب و کینه را فرو مینشاند و به انسان آرامش روحی می بخشد.
 5. صفا و صداقت: صفا و صمیمیت، برای همه انسان ها و در همه جوامع، مفید و ارزنده و در زندگی خانوادگی ارزنده تر و مؤثرتر است.
 6. هدیه دادن : در روان شناسی، بحثی است، به نام کوچک های بزرگ؛ یعنی، ای بسا انسان، مسأله ای را کوچک می شمارد، در حالی که از نظر معنا و واقعیت، بسیار بزرگ است. محیط خانه نیز کوچک های بزرگ دارد که یکی از آنها تهیه هدیه است. مردان، برای تحریک عواطف زنان و خانواده، می توانند، از این شیوه استفاده کنند.
 7. تشکر و قدردانی از زن: اگر از همسر خود قدردانی کنید، به شوق می آید و وظیفه اش را با دلگرمی بیشتر انجام می دهد و مشکلات زندگی را با چهره گشاده تحمل می کند.
مشاوره ازدواج مرد
مشاوره ازدواج مرد

آقا دامادها بخوانند

یک ازداوج موفق به دو چیز بستگی دارد: همسر مناسب یافتن و زوج مناسب بودن. برای این که شوهر مناسب و شایسته ای باشید لازم است به نکات زیر توجه نمایید:

 • یک: با رویی گشاده به خانه بروید و تلخیها و ناراحتی های بیرون را به منزل نبرید.
 • دو: وقتی می خواهید از خانه بیرون بروید از او بپرسید: آیا چیزی لازم دارد تا از بیرون برایش بخرید و حتما یادتان باشد آن را تهیه نمایید.
 • سه: هنگامی که از خانه بیرون می روید با همسرتان دیده بوسی وخداحافظی کنید.
 • چهار: وقتی که قراراست دیر به منزل بیایید، به همسرتان زنگ بزنید و اطلاع بدهید.
 • پنج: در لحظه ای که به خانه وارد می شوید، سعی کنید، لبخند بزنید .
 • شش: هرگاه همسرتان را می بینید لبخند بزنید. مشاوره ازدواج بدون بی توجهی به این نکته بی تاثیر است.
 • هفت: اعتماد، سرمایه ی زندگی است، به گونه ای با همسر خود رفتار کنید که به شما اعتماد پیدا کند. 
 • هشت: در زندگی صداقت داشته باشید. 
 • نه: رفتار نادرست همسرتان را با رفتار درست خویش خنثی کنید.
 • ده: به هنگام عصبانیت خود را کنترل کنید و سخنان نسنجیده نگویید. 

عروس خانم ها بخوانند

 • ۱: دشواری های زندگی بردوش شوهر است، او در برابر مشکلاتی که دارد، به دلسوزی و مهربانی و آرامش نیاز دارد، به گونه ای با او رفتار کنید که روح او آرامش یابد.
 • ۲: سعی کنید غم خوار شوهر باشید، وقتی از مشکلاتی می گوید، فقط گوش کنید، او در این لحظه محتاج پند و اندرز نیست، هیچ گاه از اشتباهش چماقی بر ضد او نسازید.
 • ۳: تا حد امکان وسایل رفاه و آسایش او را آماده نمایید.
 • ۴: ضعف های او را به رخش نکشید و به او طعنه نزنید. و این مهم ترین نکته از مشاوره ازدواج میباشد.
 • ۵: گلایه و ناراحتی های خود را با متانت و گرمی، با شوهرتان میان بگذارید.
 • ۶: همواره به همسرتان امید و انرژی مثبت بدهید.
 • ۷: اختلاف و مسائل خود را به بیرون از خانه نبرید.
 • ۸: پس از ازدواج فقط به شوهر خود فکر کنید و روی افکار و آرزوهای گذشته خط بطلان بکشید.
 • ۹: شوهر خود را سرزنش، و تحقیر نکنید، به ویژه در برابر بستگانش.
 • ۱۰: در حضور شوهر خود از مردان دیگر تعریف نکنید و وضع او را به رخش نکشید.
مشاوره ازدواج زن
مشاوره ازدواج زن

رابطه زناشویی

برای تشدید میل جنسی زن، عوامل مختلف وجود دارد که در این مشاوره ازدواج ، به چند نمونه اشاره می شود: 

مورد اول : ارضای عاطفی: میل جنسی زن، با برانگیختگی عاطفی او ارتباط دارد. اگر زن، از نظر عاطفی ارضا نشود و از سوی شوهر، بی توجهی و بی محبتی دیده باشد، تماس جسمانی و تلاش های مرد، به منظور تحریک جنسی همسرش، نه تنها برای زن خوشایند نخواهد بود، بلکه، در عمل، موجب ناراحتی بیشتر او خواهد گشت.

مورد دوم: لمس نقاط تحریک پذیر زن: نقاط تحریک پذیر زن که لمس آن، سبب آمادگی و تحریک فیزیکی زن می شود، چند چیز است:

الف ) لمس آرام پستان ها

ب ) لمس کلیتوریس زن

مشاوره رابطه زناشویی در ازدواج را در مجله پاپلی میخوانید

یکی از مسائل قابل توجه در امر آمیزش این است که، ممکن است دخول به تنهایی باعث ارضای جنسی زن نشود. در سیستم تناسل زنان، بخشی به نام کلیتوریس وجود دارد؛ این بخش، مملو ازگیرنده های حسی و بسیار حساس به لمس است؛

کلیتوریس، در بالاترین بخش دستگاه تناسلی خارجی زنان قرار گرفته و بیشترین نقش را در ارضای جنسی زن ایفا می کند. باید، آمیزش، به صورتی باشد که علاوه بر انجام دخول، کلیتوریس نیز تحریک گردد. برای این امر، بهترین روش نزدیکی، حالت خوابیده است.

ج) لمس سطح داخلی ران و لب های مهبل، بوسه، مکیدن زبان زن، و لمس موهای همسر

نکته قابل ذکر این است که میل جنسی را می توان به دو قسمت تقسیم کرد: یکی میل به تماس بدنی؛ مثل لمس و بوسیدن. دیگری میل رابطه جنسی؛ یعنی تخلیه کشش جنسی. در دختران، ابتدا، میل به تماس بدنی بیش تر است تا میل به تماس اعضای تناسلی؛ بنابراین، از نوازش، بوسه و در آغوش گرفتن بیشتر احساس لذت می کنند. 

مورد سوم: ملاطفت در آمیزش نخستین: نخستین نزدیکی، در موفق بودن آمیزش های بعدی بسیار مؤثر است و اگر، در آن نزدیکی موفق نباشد، خاطرهای ناگوار در ذهن نوعروس باقی خواهد ماند؛ بنابراین، دامادها، باید، توجه داشته باشند که نخستین آمیزش را با کمال دقت و ملایمت محبت و شرایط لازم دیگر انجام دهند.

دو نکته مهم آمیزشی

 • مکان آمیزش: همان طوری که زمان آمیزش را مردان تعیین می کنند، مکان آمیزش با زنان است. از نظر روان شناسی، بهتر است که هر جا زن خوابید، مرد بیشتر همان جابخوابد.
 • زمان آمیزش زمان آمیزش، از اهمیتی خاص برخوردار است. به طور معمول، زنان بر اساس شرم و حیا بهترین زمان آمیزش را در تاریکی شب میدانند و لذت بیشتر را در شب میدانند.

پایان مطلب

عناوین : در مشاوره ازدواج مرد و زن به صورت آنلاین و تلفنی چه می گویند

ممنونیم از اینکه با مجله اینترنتی پاپلی همراه بودید

حتما مطالعه کنید  درمان عفونت ریه در بارداری
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫18 نظرها

 1. Dear Muslim,
  Among your monthly business bills is the unexciting – paper, printer ink, phone lines. But what if there could be something among these payments could improve how well Islamic classes were taught, or how secure your local Mosques are?

  The Messenger of Allah, peace and blessings be upon him…

  “Whoever builds a mosque for Allah, then Allah will build for him a house like it in Paradise”

  But this isn’t about simple donations. This is about making a real, tangible difference.

  Tangible differences like the secure door that was funded for Madina Masjid, in Rochdale – which is keeping the Mosque safe, following two break-ins over the two months previous.

  Making charity donations benefits your business. It shines a light on the positive ways in which your company supports the local community.

  Funding our projects with a monthly donation provides you with a SHARE of the reward whenever someone prays Salah, recites Quran and does Tasbeeh in the mosque.

  We share our thanks and the gratitude of our Mosque worshippers – in advance.

  Please feel free to contact us directly to talk about the ways in which your monthly support could change our local Mosques and communities for the better.
  ?
  Messenger of Allah (peace and blessings of Allah be upon him) said…
  “Allah said: ‘Spend, O son of Adam, and I shall spend on you.’”

 2. Pretty section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to assert that I acquire actually enjoyed account your blog posts. Anyway I’ll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently quickly.

 3. I am very happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the random misinformation that is at the other blogs. Appreciate your sharing this greatest doc.

 4. Thank you, I have recently been searching for info about this subject for ages and yours is the greatest I have discovered till now. But, what about the conclusion? Are you positive in regards to the supply?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن