تحریک زنان قبل از رابطه

تحریک زنان سرد مزاج قبل از رابطه ، رابطه زناشویی و تحریک مردان در دوران نامزدی ، تحریک زن در دوران قاعدگی

تحریک زنان قبل از رابطه زناشویی
تحریک زنان قبل از رابطه زناشویی

اختلال تحریک زنان قبل از رابطه

در این نوع اختلال تحریک زنان قبل از رابطه زن به حالت آمادگی جهت داخل شدن آلت مرد در مهبل نائل نمی آید، مهبل لغزنده نشده و مایع لزج آن ترشح نمی گردد، تورم کلیتوریس و ورم اندام های تناسلی به وجود نمی آید و زن به مرحله برانگیختگی جنسی نمی رسد،

این مسأله ( تحریک زنان قبل از رابطه ) به این جهت بیشتر گسترش نموده که زن به طور انفعالی و مفعولی می تواند به مقاربت بپردازد و همین امر باعث شده که هوس آمیزشی به نوعی به سردی گراییده و مفعول همچنان احساس کند که نیازی به انگیزش و تحریک ندارد.

نکته قابل توجه درباره زنان این است که زنان تنها از طریق مقاربت یعنی دخول آلت در مهبل به لذت جنسی نائل نمی شوند.این امر به این دلیل است که عضو حساسه زنانه در رابطه با تحریکات و لذات جنسی عمدتا کلیتوریس (چوچوله) می باشد و چون این عضو در بالای مدخل ورودی مهبل قرار دارد در هنگام دخول به آسانی نمی توان آن را تحریک نمود،

به همین جهت اکثریت زنان از عمل جنسی اکراه داشته و به ارضاء کامل نائلنمی شوند، یکی از راههای غلبه بر این اختلال این است که خود زن به صورت فاعل اقدام به بازی نمودن با کلیتوریس با دست خود و یا دستگاه لرزاننده (VIBRATOR) نماید تا چوچوله تحریک شده و در رسیدن به ارگاسم زن موثر باشد.

آمیزش دردناک

بسیاری از زنان از مقاربت دردناک شکوه دارند و رنج می برند

این اختلال بیشتر از عوارض و مشکلات روحی و روانی حادث می شود تا مشکلات جسمی و عضوی.

درد ممکن است در ابتدای ورود آلت مرد به زن به وجود آید و یا اینکه ناشی از دخول بی مقدمه و خشن باشد.

بیمارانی که از این اختلال رنج می برند معمولا قبل از مقاربت دردهای متعاقب آن را در ذهن مجسم می کنند که بدین ترتیب هوس جنسی و مرحله برانگیختگی در آنها سیر نزولی پیدا کرده و دچار اختلالات دیگر نیز می شوند .

درمقاله تحریک زنان قبل از رابطه با مجله اینترنتی پاپلی همراه باشد

پس بهتر است که این دسته از زنان به جای این که ترسیده و به دردهای آن فکر کنند، فکر خود را به لذت ها و رسیدن به اوج ارگاسم متمرکز نمایند و به این که می توانند بهترین عشق بازی را از خود ارائه داده و بدن خود را از هر جهت در اختیار همسر خود گذارند و با تحریک کلیتوریس خود را بیشتر تحریک نمایند.

نقش مهم عوامل روانی در بروز ناتوانایی ها

برخی از کارشناسان علم روان شناسی عوامل روان شناختی را به سه دسته عمده زیر تقسیم می نمایند

۱ : عوامل زمینه ساز : این گونه عوامل شامل سخت گیری و عدم انعطاف متقابل بین فرد و جامعه، آموزش های اولیه نادرست و ناکافی عدم اطلاعات جنسی مناسب و دقیق، روابط نامناسب بین والدین و کودکان و … که می تواند آسیب های بسیار جدی بر تکوین شخصیت فردی  اجتماعی شخص داشته باشد.

۲ : تجارب و اتفاقات تسریع کننده :  اضطراب و استرس ، افسردگی ، ناملایمات و ناسازگاری های زناشویی و خیانت همسر از جمله تجارب و کنش هایی است که می تواند روند ناتوانی را تسریع نماید .

۳ : عوامل تداوم بخش : احساس گناه انتظار شکست ارتباط ، ترس از نزدیکی متأثر از باورهای غلط دینی و افسانه های جنسی و ملاعبه ناکافی و پیش نوازی های نامناسب و کم. سوای طبقه بندی فوق در زندگی روزمره به مراتب شاهد وقایعی می باشیم که اثر مخرب و فزاینده آنها بر روابط زناشویی و خانوادگی سایه افکنده است.

مثلا آبستنی های ناخواسته و میلی، فقر و تنگدستی بیکاری، کارهای سخت و جان فرساو مصائب و ناگواری های دیگر.

پایان مطلب : مطلب احساس گناه بعد از رابطه را حتما مطالعه کنید

حتما مطالعه کنید  درمان ناباروری مردان و زنان

عناوین : تحریک زنان سرد مزاج قبل از رابطه ، رابطه زناشویی و تحریک مردان در دوران نامزدی ، تحریک زن در دوران قاعدگی

مجله اینترنتی پاپلی بخش روابط زناشویی

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن