فیلم نقطه جی در زنان

فیلم نقطه جی در زنان و مردان ، آموزش تصویری پوزیشن برای تحریک نقطه جی

فیلم پوزیشن نقطه جی در زنان
فیلم پوزیشن نقطه جی در زنان

مخاطبان عزیز دقت فرمایید حتما این مطلب فیلم نقطه جی در زنان+عکسهای بیشتر را تا انتها ببینید . همچنین اگر در شرف ازدواج قرار دارید مطلب مشاوره گرفتن برای ازدواج را فراموش نکنید. از اینکه با مجله اینترنتی پاپلی همراه هستید صمیمانه متشکریم.

نقطه جی در زنان

نقطه جی، عضوی در دستگاه تناسلی زنان است که بسیاری از مردان ، زمان زیادی برای پیدا کردن آن صرف می کنند و از تحریک کردن آن برای به ارگاسم رساندن زنان بهره می برند.

علاوه براین کارکرد مهم نقطه جی، برخی مطالعات نشان داده اند که تحریک نقطه G می تواند آستانه تحمل درد را تا ۸۴ درصد بالا ببرد. پژوهش مذکور نشان میدهد که این نقطه حساس، یکی از مسکن های طبیعی برای زایمان است.

نقطه G در بعضی از زنان بسیار حساس و تحریک کننده و لذتبخش است. تحریک این نقطه در برخی زنان، موجب می شود زن احساس نیاز به دستشویی رفتن کند و وبرخی دیگر هیچ احساسی نسبت به تحریک این نقطه ندارند.

آموزش تصویری تحریک نقطه جی

نقطه G بخشی از اندام تناسلی زن است، اما اینطور نیست که نقطه دقیق و روشنی داشته باشد؛ بنابراین بهتر است آن را محدوده G بنامیم.

حالتی اسفنجی دارد، زیرپیشابراه است و از دهانه واژن به سمت داخل آغاز شده و تا سقف واژن امتداد می یابد. این محدوده، با انگشت قابل لمس و شناسایی است.

نقطه Gبین ۲ . ۵ تا ۷ سانتی متر داخل واژن و روی دیواره جلویی است و معمولا با وارد کردن دو بند انگشت به داخل واژن قابل لمس است. گرچه همانطور که گفتیم ممکن است در برخی زنان نقطه Gموجود نباشد.

آموزش تصویری تحریک نقطه جی
آموزش تصویری تحریک نقطه جی

پوزیشن برای تحریک نقطه جی

تمام ساختمان دستگاه تناسلی زن، که از خارج قابل مشاهده است، ولوا خوانده می شود؛

از مونس پوبیس، ناحیه ای که موها در آن رشد می کنند، تا جسم پرینه که ناحیه عضلانی و چروکیده نزدیک به مقعد است.

فرج، قسمت قابل رویت و یالی شکل اندام تناسلی زنان است. کار این ماهیچه، جدا کردن فرج از معقد است. فرج از دو لب بزرگ تشکیل شده که کارکرد آنها، پوشاندن و حفاظت از عضوهای حساس اندام تناسلی زنان است.

لب های کوچک فرج، زیرلب های بزرگ است و از بالا به یکدیگر متصل اند. لب های کوچک، چوچوله را در برمی گیرد. بخش داخلی فرج، در میان لب های کوچک جای گرفته است.

مونس پوبیس

ناحیه ای مثلثی شکل است که در هنگام بلوغ، موهای مجعد بر روی آن رشد میکند. مونس پوبیس، حاوی بالشتکی از چربی و پوست است. برش جراحی سزارین، دقیقا از روی اولین ردیف های رویش موی این ناحیه انجام می شود.

نقطه جی در مردان
نقطه جی در مردان

کلیتوریس یا چوچوله

چوچوله، در محل اتصال دولب داخلی واژن، و در بخش جلو و بالای فرج است و شبیه آلت تناسلی مرد، خاصیت نعوظ کنندگی دارد. سرکلیتوریس گرد و مانند نخود است و در برابر تحریک جنسی بسیار حساس است و موجب برانگیختگی فراوان در زنان می شود.

این عضو را می توان کانون تحریک جنسی در زن دانست. در تماس جنسی با زنان، این نقطه را نباید فراموش کرد.

لب های بزرگ و خارجی

لب های بزرگ و خارجی فرج، دولایه پوستی و دو چین خوردگی بزرگ هستند که اندام های تناسلی داخلی را دربر می گیرند. این لب های پوشیده از مو، واژن را چنان در خود گرفته اند، که لب های داخلی تنها با جدا کردن آنها از هم قابل دیدن است. تکرار تماس جنسی، زایمان و افزایش سن، به تدریج باعث باز شدن لب های بزرگ می شود.

لب های کوچک و داخلی

دولایه مخاطی زیرلب های بزرگ است که در هدایت درست ادرار نقش دارند که لب های کوچک نامیده می شوند. این دو، از بالا و پایین به هم متصلند و در محل اتصال این دو، عضو کوچک حساسی به نام چوچوله یا کلیتوریس هست که درباره آن توضیح دادیم؛ عضوی که با تحریک و دستکاری، سفت و کمی بزرگ می شود.

پایان مطلب

عناوین : فیلم نقطه جی در زنان و مردان ، آموزش تصویری پوزیشن برای تحریک نقطه جی

مجله اینترنتی پاپلی بخش روابط زناشویی

مطالب مرتبط:

حتما مطالعه کنید  از مرگ رابطه جنسی جلوگیری کنید

درمان قطعی عفونت واژن به توصیه معتبرترین دکتر جهان+عکس

راه تضمینی ترک خود ارضایی فقط با ۷ روش فوق العاده ممکن شد +عکس

فیلم نقطه جی در زنان
۴٫۵ (۹۰%) ۲ vote[s]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن